מאמרים

 

זקוקים לזמן איכות משפחתי אם לא בשבתות וחגים? (וגם זה לא תמיד) קצת קשה למצוא..גם כשהמשפחה מחליטה לצאת לנופש מתחילים קצת להתפזר כל אחד לכיוון שלו. שופינג, ים, קניונים המולת העיר וקצת נעלמת החוויה שאמורה להיות משפחתית מהנה..איך בכל זאת נהפוך את החופשה שלנו לחוויה משפחתית..? משפחות, המאמר הזה בשבילכם!

אנו משפחת “שמבלה עזוז”  הקמנו צימרים המשקיפים לנוף יפיפה כאשר סבבינו הר חריף ורמת עובדה.  הצימרים שלנו עשויים מעץ ואבן המתמזגים בנוף המדברי ובחיק הטבע באווירה שקטה ונעימה כדי להעניק לכם את הניתוק והשקט מהעולם הלחוץ, והמרוץ היומיומי.. לקחת פסק זמן מהכול וליהנות מחופשה משפחתית אמתית!.הצימרים שלנו מאובזרים היטב ומעוצבים ברצה גבוהה ומפנקת.

מה יהפוך את החופשה המשפחתית שלכם אצלנו למושלמת…?

צימרים “שמבלה עזוז” מציעים שפע אפשרויות כדי להפוך את החופשה לכם לחוויה אמתית ולא עוד נופש…אז מאילו אפשרויות תוכלו ליהנות אצלנו..?

  • שקט אמתי באווירה מדברית
  • ארוחות מפנקות מבית “עזוז”
  • טיול משפחתי
  • אטרקציות מקומיות
  • תצפית על עוף הקרקע הנדיר חובארה
  • צימרים מתוחזקים ומעוצבים
  • הצימרים מאובזרים ברמה גבוהה

 

חופשה משפחתית אבל גם להורים מגיע קצת זמן איכות לא?

 

תוכלו ליהנות ממגוון סוגי סדנאות, טיפולים ועיסויים מפנקים לחוויה זוגית מהנה ומקרבת.

 

אז למה דווקא אנחנו כשמחפשים צימרים בדרום למשפחות?

 

המטרה שלנו ב “שמבלה עזוז”  היא להעניק לכם חופשה משפחתית רחוקה מהרעש והתנועה העירונית.

כשמגיעים לחופשה כמו שציינו קודם כל אחד מבני המשפחה נופש כמו שהוא ראה בעיני רוחו חופשה.. למשל הבת הגדולה והאמא ילכו להן לטייל  הבנים ילכו לבריכה וכ’ האבא ישן רוב היום..והמשפחתיות נעלמת.

אבל כשהקונספט הוא שונה הבועה הקסומה של הנוף הטבעי סוחפת את כל בני המשפחה לאותו הכיוון..

חופשה באווירה מדברית שקטה ונעימה שתגרום לכם להבין שלא יצאתם לנופש אמתי עד היום! בשילוב עם הטבע וצימרים מעוצבים המאובזרים בג’קוזי המשקיף לנוף המדברי, מיזוג אוויר, בר מי עדן לשתייה חמה וקרה, ערכת קפה ותה טבעי, מקרר, כירה חשמלית וטלוויזיה בלווין- כל הערוצים פתוחים. כל התנאים לחוויה משפחתית מושלמת ונינוחה הכל במקום אחד ללא צורף בטרטורים ונסיעות רק ליהנות מחופש טבעי ולנקות את הראש.

 

לאירוח מושלם במדבר ולחופשה משפחתית באווירה אחרת הקליקו כאן וצרו איתנו קשר:)