מגוון טיפולים באווירה מדברית מרגיעה במיוחד...
עיסוי תאילנדי

מקורותיו של העיסוי תאילנדי המסורתי הם ברפואה הסינית וביוגה ההודית ומבוסס על איזון היין והיאנג שהם האנרגיה הזכרית הטהורה והאנרגיה הנקבית הטהורה. כמו כן על איזון ערוצי האנרגיה של הגוף- המרידיאנים.
העיסוי נעשה על מזרונים על הריצפה בבגדים נוחים. הטיפול כולל לחיצות ומתיחות חזקות בעזרת מפרקי המטפל, הרגליים והידיים. משחרר אזורים תפוסים ומתוחים, מגמיש ומרגיע.

עיסוי שבדי

העיסוי הומצא על ידי פרופסור שבדי להתעמלות בתחילת המאה ה-19.
העיסוי משתמש בשיטות מגע שונות בעוצמות ומקצבים שונים ומשתמש בשמנים ארומטיים לניסוך על כל הגוף.
העיסוי תורם לשיפור זרימת הדם, הפעלת מערכת הלימפה ותורם לסילוק רעלים מהגוף. בכך תורם העיסוי להפגת מתחים ועייפות ויצירת אנרגייה מחודשת וחיוניות.

ג'קוזי שמבלה עזוז
עיסוי באבנים חמות

הטיפול מתאים בעיקר לעונות הקרות, מקורותיו אצל האינדיאנים באמריקה, בעזרת אבני בזלת מחוממות, מעסים ומחממים אזורים שונים בגוף. מתאים לאנשים שסובלים מקור ואנרגיה תקועה. משחרר שרירים ומפרקים תפוסים, ומזרים את הדם.

עיסוי רקמות עמוק

בגוף קיימות מספר שכבות שרירים המניעות את המפרקים לכיוונים שונים. בעיסוי רקמות עמוק, מגיעים לשכבות העמוקות יותר של השרירים ומשחררים אותן בטכניקה איטית ועמוקה. העיסוי מתאים לספורטאים ואנשים עם שרירים תפוסים או מפרקים לא גמישים והוא נעשה בהתאמה לגוף המטופל.

טיפול רפלקסולוגי

מקורות השיטה עתיקים מאד ומפות עתיקות של כפות הרגליים נמצאו בפירמידות ויש האומרים גם במערות האדם הקדמון. כפות הרגליים מייצגות את כל הגוף הרגשי והפיסי, כך שעל פי כפות הרגליים אפשר לאבחן חוסר איזון בגוף ובנפש.
בעזרת לחיצות,עיסויים מתיחות וטפיחות, עדינות וחזקות, מאזנים את הגוף והנפש דרך כפות הרגליים. עיסוי משחרר ומרגיע מאד, מעולה למגוון בעיות פנימיות כולל כאבי מחזור, בטן, ראש, בעיות שינה ועמוד שידרה.

טיפול טנטרי

מקורותיו במסורת ההודית העתיקה, ועדויות לטנטרה נמצאו במקדשים עתיקים בני אלפי שנים. הטיפול עובד על נשימה ומגע עדין בכל הגוף. הטיפול משחרר רגשות ומתחים, משפר את הנשימה ונוגע גם במיניות ופתיחת חסימות הקשורות לחוויות מיניות מלחיצות ומאפשר לחוות שיחרור ועונג.

עיסוי איורבדי

שירודהרה אביאנגה- עיסוי בשיטת האיורבדה ההודית המשמשת לריפוי גם בימים אלו. האיורבדה היא רפואה הודית וכוללת מיגוון שיטות. השירודהדה והאבייאנגה מתאימות בייחוד לחיים המערביים המאופיינים ברוח, לחץ ויובש. הטיפול נעשה בשמן שומשום חם, הניסך על הגוף בנדיבות. תנועות העיסוי עדינות ארוכות ומתמשכות על כל הגוף ולכן נעשה בעירום מלא עם מגבת על המקומות המוצנעים. בחלק האחרון של העיסוי נוסכים שמן על מצח בשיטה מיוחדת. העיסוי מאד מאד מרגיע ומשחרר, מומלץ לנוח אחריו ולא לנהוג. מאזן את הפעילות ההורמונאלית של הגוף ומרגיע מקומות מתוחים וכואבים.

להזמנת אירוח מדברי חייגו 052-575-0001
או השאירו הודעה בטופס